Żółte kartki: 2531

Czerwone kartki: 311

Średnia ocena: 4.8888888888889

Takie pojedynki to my lubimy. Akcja - reakcja

Już w pierwszej akcji tego meczu mieliśmy szansę na pierwszego gola. Piłka jednak uderzyła w słupek bramki Colorexu. Co się odwlecze, to nie uciecze. I tak w piątej minucie mieliśmy już rezultat 2:0. Colorex tworzył sobie koljen sytuację, lecz celności bardzo brakowalo. To wykorzystali ich rywale i również szybko doprowadzili do remisu. To był ich czas. W krótkim czasie zdążyli odwrócić losy spotkania i to oni prowadzili. Naprawdę należą im się za to ogromne brawa. Pierwsza część zakończyła się właśnie jednobramkowym prowadzeniem Tecnocasy. Colorex nie mógł sobie wyobrazić lepszego wejścia w drugą połowę. Bramka bezpośrednio po gwizdku sędziego. Jednak znów bardzo łatwo padła bramka dla Tecnocasa. Colorex znów musiał gonić wynik. Niesamowite rzeczy działy się więc od 22. do 26. minuty. Z prowadzenia 5:4 Tecnocasy zrobił nam się wynik 8:5, ale właśnie dla Colorexu. Niesamowite jak łatwo padały kolejne bramki. I tak Colorex po ciężkim boju wyszarpał zwycięstwo. Bez wątpienia MVP pojedynku był Patryk Mucha, który zdobył aż sześć goli.