Żółte kartki: 4412

Czerwone kartki: 399

Średnia ocena: 3.5

Hit dla Galeco

Wygraną Galeco zakończyło się najciekawsze starcie VIII kolejki gier III Ligi E. Pierwsze minuty nie wskazywały na to, że wygrana padnie łupem niebiesko-czerwonych. Na boisku przeważał zespół Business Elite, co znalazło wymierny efekt w postaci bramki na 1:0 autorstwa Eduarda Podlinieva. W kolejnych minutach obraz gry nie uległ zmianie, jednak jeszcze przed przerwą Galeco dwa razy zaskoczyło Business Elite. Dwukrotnie do siatki trafił Kamil Radłowski. To mocno rozzłościło graczy BE, którzy za wszelką cenę próbowali doprowadzić do wyrównania. Najbliżej celu byli w ostatniej minucie gry, gdy ostemplowali słupek bramki rywali. Ostatecznie jednak, żaden z wielu ataków graczy w żółtych strojach nie okazał się skuteczny i pełna pula wpadła na konto Galeco. Obie ekipy zrównały się punktami. Dla Business Elite jest to pierwszy przegrany mecz w debiutanckim sezonie.