Zła seria drużyny DHL trwa. Będący do nie dawna niepokonani, znów przegrali z niżej notowaną Kampanią. ‘Czerwoni’ którzy do tego spotkania przystąpili z 8 miejsca przez całe spotkanie umiejętnie powstrzymywali ataki ‘niebieskich’. Gra toczyła się głównie w środku pola, było pełno walki i zaangażowania jednych i drugich. Strzały: Tomasza Kozaka, Mariusza Brzoskwini oraz Łukasza Mirusa lądowały obok bramki bądź znakomicie bronił Paweł Sitarz. Gospodarze również nie byli bierni. Podbramkowe sytuację: Gawła Tyrpy oraz Mariusza Kijasa bronił Maciej Hankus. Punktem kulminacyjnym pierwszej połowy był rajd Marcina Sochackiego który wyłożył piłkę Mariuszowi Kijasowi. Bramkostrzelny zawodnik uderzył bez szans obok Macieja Hankusa. Druga część połowy zaczęła się od kolejnej bramki dla ‘czerwonych’. W sytuacji jeden na jeden nie pomylił się Marcin Sochacki i mieliśmy 2:0. Następnie do ataku ruszył lider tabeli. Niezliczona liczba strzałów z wolnego Kolasy, Mirusa lądowała na murze Kompanii. Do końca spotkania obie ekipy zażarcie walczyły o kolejne punkty. Ostatecznie sprawiedliwy wynik 2:0 znacząco poprawia pozycję w tabeli Kompanii, która może czuć się na siłach by atakować lepsze pozycję. DHL, przegrywając 2 spotkanie z rzędu, musi czuć oddech rywali i z pewnością wziąć poprawkę na lepsze wyniki.