Drugi mecz poniedziałkowej kolejki to walka sąsiadów z tabeli. iCar podejmował dobrze radzące sobie ostatnio BWI. Ciężko było wytypować, kto wygra ten mecz. W pierwszej połowie wynik otworzył Daniel Włodarczyk (3min), BWI odpowiedziało szybką akcją i po chwili było już 1:1 (Maciej Roda). Dalsza część spotkania była bardzo wyrównana. Gdy tylko „taksówkarze” strzelali bramkę BWI odpowiadało tym samym. Niestety nie zabrakło pomyłek bramkarzy i pierwsze 20min kończy się wynikiem 4:3. Pozostali strzelcy z pierwszej połowy to: ICar III – Artur Glina, Kamil Kania, Marek Mazurek, Teva -  Marcin Majkowski i Maciej Chabko.

Drugie 20 min to mądra gra drużyny iCar, częste zmiany dobrze rozłożyły siły całego zespołu i to okazało się kluczem do sukcesu. BWI nie chciało odpuścić, ale nie udało im się zdobyć już żądnej bramki. Za to „taksówkarze” nie mieli z tym większego problemu znali swoje role na boisku i dołożyli jeszcze trzy trafienia – Marek Mazurek, Krzysztof Groblicki oraz Danel Włodarczyk.