Żółte kartki: 4412

Czerwone kartki: 399

Średnia ocena: 3.5

Pierwsza wygrana...

W meczu otwierającym trzecią kolejkę III Ligi B zespół EC Engineering ograł Sabre. Co ciekawe w pierwszej odsłonie przeważał zespół w czerwonych koszulkach, ale to EC zeszło na przerwę przy prowadzeniu 2:1. Zawoodnicy w czarno-białych strojach przetrwali napór rywali i odpowiedzieli im dwoma trafieniami, autorstwa Piotra Czapigi i Sebastiana Lendy. Gola kontaktowego dla Sabre zdobył doświadczony w rozgrywkach Biznes Ligi Martin Jones. Po zmianie stron Czerwoni poszli za ciosem. Do wyrównania doprowadził Paweł Książek. To nie podłamało jednak EC, które w kolejnych minutach zadało dwa decydujące ciosy. Najpierw sowje trafienie zaliczył Waldemar Pec, a wynik ustalił z rzutu karnego Łukasz Pawlik. Po dwóch rozegranych meczach EC Engineering ma na koncie cztery punkty. Sabres wciąż czeka na zdobycz punktową w debiutanckim sezonie.