Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Lider zatrzymany!

Dopiero w czwartej kolejce pogromcę znalazł rewelacyjny beniaminek! „Katem” okazał się być inny debiutant, typowany przez wielu do walki o złoto – 4-4-2 Sport Pub. Losy meczu wydawała się rozstrzygać już pierwsza połowa. O ile jeszcze na pierwszego gola Andrzeja Seweryna odpowiedział Łukasz Małajowicz, o tyle druga bramka Seweryna i trafienie Sierakowskiego pozostały już bez odpowiedzi. Po przerwie to „Czarni” długo panowali nad boiskowymi wydarzeniami, nie pozwalając rozpędzić się rywalom. Rozprężenie w samej końcówce bezlitośnie jednak wykorzystał zespół Krzysztofa Nieckarza. Gdy doprowadził do remisu wydawało się, że pozostanie na pozycji lidera. Boiskowa rzeczywistość okazała się jednak zgoła odmienna, a trafienie na 5:4 w samej końcówce sprawia, że Michał Wolski i spółka w pełni zasłużenie „meldują się” na najniższym stopniu podium!