Do sporej niespodzianki doszło w pierwszym meczu ostatniej kolejki II Ligi grupy E. Wynik iście hokejowy, zapewnił nam wiele emocji. Gra była bardzo szybka i otwarta z jednej i drugiej strony. Bramkarze często wyciągali piłkę z bramki, nękani byli strzałami. Lepiej poradzili sobie goście, którzy cztery razy przegrywali w tym spotkaniu by na koniec unieść ręce w geście triumfu. Gdy do przerwy Sparta prowadziła 2:1, nikt raczej nie przypuszczał że w drugiej połowie, zobaczymy pięć razy więcej bramek. Ozdobą spotkania był gol na 4:4, Piotra Wojciechowskiego który z pierwszej piłki wyśmienicie z woleja przymierzył w okienko. W ekipie AAC warto pochwalić Bartłomieja Kądziołka autora trzech bramek oraz Przemysława Gajewskiego którego 5 asyst i bramka walnie przyczyniły się do wysokiego zwycięstwa. Pomimo porażki, Sparta zachowuje 3 miejsce w tabeli ligi. Gratulujemy!