Mecze: 10394

Żółte kartki: 4423

Czerwone kartki: 399

Niespodziewane zwycięstwo

Początek tego spotkania był niezwykle intensywny. Obie drużyny czekały na swoje szanse. Estate Dealer starał się dłużej utrzymać przy piłce i spróbować znaleźć lukę w obronie rywali m LGBS natomiast postawił wszystkie siły na obronę, stawiając na szybkie kontrataki. Okazało się to doskonałą taktyką na ten mecz. W pierwszej połowie ta sztuka udała im się dwukrotnie, jednak Estate Dealer również zdołał odpowiedzieć dwoma trafieniami. Dzięki temu na przerwę drużyny schodziły z remisem 2:2. Druga połowa wyglądała bliźniaczo do pierwszej, lecz widać było niecierpliwość w grze gospodarzy. Przez nią właśnie popełniali proste błędy, które skrupulatnie wykorzystywał LGBS. Bardzo szybko po dwóch kontratakach prowadzili już 4:2, a gospodarze nie potrafili znaleźć sposobu na obronę rywali. Udało im się to w 31 minucie, lecz i tym razem goście odpowiedzieli dwiema bramkami. Po tym ciosie Estate Dealer już się nie podniosło i sensacyjnie to LGBS wygrał 6:3 po zaciętej walce.