Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 7311

Żółte kartki: 2526

Czerwone kartki: 311

Sporo emocji...

Ciekawie było w drugim meczu VI kolejki Extraklasy. Treko-Laser dwa razy prowadziło z Mateo CCZ, ale ostatecznie zeszło z boiska przy Dekerta pokonane. W 4. minucie Bordowi przechwycili piłkę pod polem karnym rywali, a szybkim i skutecznym strzałem popisał się Mateusz Hyla. Mateo odpowiedziało w 9. minucie. Fantastycznym uderzeniem w okienko bramki popisał się wracający do składu Bartłomiej Zasadni. Treko zaskoczyło Żółtych jeszcze raz w 13. minucie. Pięknym podanie popisał się Michał Firlej, a Mariuszowi Małysie pozostało skierować piłkę do pustej bramki. Później do głosu doszła ekipa CCZ Mateo. Gole Radosława Buksy i Mateusza Kurylaka sprawiły, że to Żółci prowadzili w tym meczu po raz pierwszy. Nie był to jednak koniec emocji. Treko odrobiło stratę w 28. minucie. Tym razem Michał Firlej popisał się precyzyjnym uderzeniem z półwoleja. To nie powstrzymało CCZ Mateo. Dwie minuty później ponownie trafił Barłomiej Zasadni, a w kolejnych minutach Żółci powiększyli swoją przewagę, ostatecznie dość pewnie wygrywając ten pojedynek 6:3