Żółte kartki: 1806

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Zabrakło czasu

Festiwal błędów w pierwszych minutach stworzyły formację defensywne obu drużyn. Padający deszcz i mokra futbolówka spowodowały, że w premierowym kwadransie oglądaliśmy aż cztery gole. W lepszych humorach zakończył go Colorex, bowiem Patryk Mucha i spółka prowadzili 3:1. Bardzo dobre spotkanie oprócz wspominanego kapitana rozgrywali strzelec dwóch goli Konrad Linczowski i zdobywca jednego trafienia Dominik Karaś i Paweł Kleszcz. Do odrabiania strat ruszyli „Niebiescy”. Jeszcze przed przerwą sposób na pokonanie golkipera znalazł Kamil Radłowski, a po zmianie stron przysłowiowy kontakt „złapał” Łukasz Masternak. Na doprowadzenie do wyrównania zabrakło już jednak czasu i jasnym stało się, że to Colorex zakończy rundę na pozycji wicelidera II Ligi C.