Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 7743

Żółte kartki: 2597

Czerwone kartki: 314

Średnia ocena: 4.8888888888889

Wynik zweryfikowano, jako walkower 0:5. W zespole Polplastu wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry.

...

Jedną nogą byli już w drugiej lidze!

Polplast wrócił wczoraj z naprawdę dalekiej podróży. Po pierwszej połowie przegrywał z FORMATEM (1:3) i był jedną nogą w drugiej lidze! W drugiej połowie Rafał Braś i jego team zabrali się za odrabianie strat i po kilkunastu minutach z 1:3 zrobiło się 5:3. Wygrana „Granatowych” sprawia, że zachowują jeszcze szanse na pozostanie w I lidze. Co musi się stać, aby taki scenariusz się ziścił? Za tydzień Polplast musi pokonać SSC Internazionale, a FORMAT nie może zdobyć żadnego punktu. Na pewno do poprawy jest gra obronna, która w pierwszej połowie wczorajszego meczu pozostawiała sporo do życzenia. Podobnie jak dyspozycja Tomka Kiełbowicza między słupkami.