Wspaniałe widowisko urządzili nam zawodnicy Discover i DHL. W meczu trzymającym w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty nie brakowało niczego: pięknych goli, kontrowersji i dramaturgii. Obie drużyny rozpoczęły nieźle, choć z początku w środku pola nieco lepiej radzili sobie czerwoni. To oni także przeprowadzali groźniejsze akcje, lecz w pierwszych minutach niewiele z nich wynikało. W końcu jednak rozpoczęła się mordercza wymiana ciosów. Raz jedni, raz drudzy przenosili się z nieba do piekła. Po zakończeniu meczu cieszyć mogli się zawodnicy DHL, którzy wygraną 5:4 wydarli sobie w porywającym stylu. Sukces dał im zabójczy duet: Tomasz Zieliński – Daniel Duszyk. Hat-trick pierwszego i dwie bramki Duszyka pozwoliły gościom odnieść to bardzo ważne i prestiżowe zwycięstwo. Dwa trafienia dla Discover zaliczył Marcin Kuźba a po jednym Rafał Moryto i Bartłomiej Krzystyniak. Choć byli blisko przynajmniej remisu, biali muszą pogodzić się z trzecią porażką w sezonie i spadkiem na czwarte miejsce w tabeli.