Żółte kartki: 260

Czerwone kartki: 34

Średnia ocena: 4.25

Wolny za trzy punkty!

Po pierwszej połowie nic nie wskazywało na to, że MPO Kraków zdobędzie jakiekolwiek punkty w meczu z EQTek. A tymczasem po czterdziestu minutach drużyna ze znacznie większym bagażem biznesligowych doświadczeń cieszyła się ze zwycięstwa! Zaczęło się po myśli "Czerwonych". Już w czwartej minucie dostali rzut karny, który na bramkę zamienił Paweł Iwachów. Po kilku następnych akcjach było już 2:0 (gol Michała Majkuta). W drugiej połowie oglądaliśmy zupełnie inne oblicze zespołu MPO Kraków, a to ogromna zasługa Adama Pawłowskiego, który najpierw złapał kontakt, a później doprowadził do remisu. Na tym MPO nie poprzestało i w samej końcówce gola na wagę wygranej zdobył Maciek Podsiadło, który celnie uderzył z rzutu wolnego!