Żółte kartki: 3513

Czerwone kartki: 244

Średnia ocena: 4.3333333333333

Tytuł na wyciągnięcie ręki

Interia.pl za wszelką cenę chciała zatrzymać rozpędzony Armatis Polska i po kilku minutach była na dobrej drodze, aby ten cel zrealizować. Jako pierwszy do siatki trafił Tomek Kielar, ale jeszcze przed przerwą do lider odrobił te straty z nawiązką! Wyrównał Daniel Banasik, a chwilę później golkipera „Redaktorów” pokonał Gloire Babingui. Przy stanie 2:1 gracze w biało-niebieskich strojach domagali się rzutu karnego, akcja szybko przeniosła się w drugą stronę i Armatis Polska powiększył prowadzenie. Końcówka była bardzo nerwowa, nie brakowało stykowych akcji i boiskowych spięć, ale kropkę nad „i” postawił Daniel Banasik, zapewniając swojemu teamowi ósme ligowe zwycięstwo. Armatis Polska mistrzostwo II Ligi C i awans na zaplecze Extraklasy ma już na wyciagnięcie ręki.