Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Krok w stronę historycznego mistrzostwa

"Bezcenne" zwyciestwo odniósł JR Holding. Lider Futsal Extraklasy pokonał trzecią drużynę tabeli i w walce o mistrzowski tytuł ma wszystko w wswoich rękach. JR rozpoczał z dużym animuszem. Na 1:0 trafił Jakub Skucha, który dobrze odnalazł się w polu karnym i wykorzystał precyzyjne podanie z rzutu rożnego. W kolejnych minutach kolejne dobre okazje miał JR, ale z czasem do głosu zaczą dochodzić Diamond, co przełożyło się na bramkę wyrównującą zdobył Grzegorz Chlebda. Jednak radość zawodników w czerowno-czarnych strojach nie trwała długo. Jeszcze przed przerwą losy meczu rozstrzygnął Paweł Tryka. Po zmianie stron okazji pod jedną i druga bramką nie brakowało, ale czujni byli bramkarze obu ekip, którzy nie dali się już pokonać.