0:5

0:5

ROB-STAL

Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Wynik meczu został zweryfikowano jako walkower 0:5. W zespole Electrosmart wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry - Rafał Cepil (dwie żółte kartki). Wynik z boiska 9:1

...

Dobre złego początki

W meczu dwóch drużyn marzących o medalach pewne zwycięstwo odnosi Electrosmart! Takiego obrotu spraw nie zapowiadał sam początek, kiedy to na prowadzenie ROB-STAL wyprowadził niezawodny Dominik Cygan. Kolejne minuty to już jednak pełen popis zawodników w białych strojach. Najpierw jeszcze przed przerwą za sprawą Łukasza Sternala i Przemysława Koguta odrobili straty z nawiązką, a potem już po zmianie stron skrupulatnie powiększali przewagę. Świetna dyspozycja Grzegorza Wojnarowskiego i Michała Stęchłego pozwoliła zainkasować pełną pulę i na dobre włączyć się do walki o awans o szczebel wyżej!