Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Pozbawili złudzeń

Tylko zwycięstwo pozwalało Pratt&Whitney zachować szansę na medale. Od pierwszych minut było jednak widać, że „Granatowi” będą mieć spory problem z powiększeniem punktowego dorobku. Electrosmart dominował w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła, prowadząc do przerwy już 4:1. Świetny mecz rozgrywał Grzegorz Wojnarowski, który skompletował hattricka. Na słowa uznania zasługuję również postawa Tomasza Bigosińskiego (gol i cztery asysty) i niezawodnego kapitana – Pawła Węgrzyna (po dwa trafienia i kluczowe podania). W barwach pokonanych z dobrej strony pokazał się Michał Gąsior. Wszystko to sprawia, że Electrosmart kończy swój debiutancki sezon w górnej połowie klasyfikacji. Na szóstą lokatę spada zaś team Gabriela Szczepańskiego, który zimą zaciekle powalczy o awans!