Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 10394

Żółte kartki: 4423

Czerwone kartki: 399

Meczycho!

Do rozgrywek Biznes Ligi powróciło Baukrane. Zawodnicy w białych koszulkach już na starcie dostali nie lada zadanie, gdyż zmierzyli się Green Cell. Czarne Pantery odradzają się i udowodniły już w tym sezonie, że grają o zwycięstwo w każdym meczu. Szybko przekonało się o tym Baukrane. Piorunujący początek Green Cell i prowadzenie 2:0 po dwóch Oskara Jarosza. To mocno zbił z tropu Baukrane. Ekipa Łukasza Zatonia długo nie mogła złapać rytmu. Wszystko zmieniło się po dość szczęśliwym trafieniu Marcina Reichela. Baukrane złapało wiatr w żagle i jeszcze przed przerwą wyrównało. Po zmianie stron trwała zażarta walka na calej przestrzeni boiska. W końcowych minutach bliżej wygranej był Green Cell, ale Baukrane tuż przed ostatnim gwidkiem doprowadziło do wyrównania za sprawą Krzysztofa Malika. Chwilę wcześniej Green Cell miał piłkę meczową i był o centymetry od zamknięcia rywalizacji, Rafał Aksamit po fantastycznym rajdzie ostempował słupek! Trzeba przyznać, że ebie ekipy stworzyły świetne widowisko!