Żółte kartki: 3602

Czerwone kartki: 249

Średnia ocena: 4.3333333333333

Drugie zwycięstwo z rzędu

Faworytem pojedynku wydawał się być Avalon, ale to Avanade od samego początku przejęło inicjatywę i to „Pomarańczowi”, a dokładniej Piotrek Komar otworzył wynik spotkania! I takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej  kilkoma świetnymi interwencjami przed utratą kolejnej bramki swój zespół ratował Danilo Kotenko! Natchnął kolegów do walki o powrót do gry i udało się! W 33. minucie na 1:1 strzelił Oleksandr Petryk, ale ostatnie słowo należało do Avanade, a dokładniej Piotrka Komara, który po dwójkowej akcji z Mateuszem Listem zapewnił „Pomarańczowym” drugie ligowe zwycięstwo, które pozwoliło zbliżyć się na punkt do wczorajszego rywala. Avanade wygrywa drugi mecz z rzędu i zaczyna marsz w górę tabeli!