Żółte kartki: 3597

Czerwone kartki: 249

Średnia ocena: 4.3333333333333

Dublety

Andea po pokonaniu Grass Valley (1:5) miała ogromną ochotę na dopisanie sobie kolejnego kompletu punktów, ale plany te pokrzyżował im CallPage. „Biało-czarni” po nieco ponad dziesięciu minutach i dwóch trafieniach Yevhena Yakovlieva wypracowali sobie lekką przewagę, której nie udało się dowieźć do przerwy! Szybko kontakt złapał Michał Żelazny, a jeszcze przed zejściem do szatni wyrównał…Piotr Skrzypek. Golkiper CallPage zaliczył niefortunną interwencję po mocno bitym rzucie rożnym. To nie podłamało jego kolegów, którzy błyskawicznie po rozpoczęciu drugiej odsłony za sprawą Romana Bogdanowa ponownie wysunęli się na prowadzenie! Odpowiedź „Niebieskich” była natychmiastowa – gol Sebastiana Musiała, ale to gracze w białych koszulkach przechylili szalę na swoją korzyść, a trzy punkty CallPage zapewnił Roman Bogdanov.