Żółte kartki: 769

Czerwone kartki: 45

Średnia ocena:

Jeszcze będzie ciekawie!

Hit 8. kolejki I Ligi A nie zawiódł! Estate Zina po nieco ponad kwadransie gry prowadził z Colorexem już 4:0. Pierwsza porażka, która była by dopiero pierwszą stratą punktów lidera w tym sezonie, unosiła się w powietrzu! Znakomite zawody rozgrywał Sebastian Jagła, który otworzył wynik bombą z dystansu, a kilka akcji później miał na swoim koncie hat-tricka i asystę przy samobójczym trafieniu Patryka Muchy. „Niebiescy” nie dawali za wygraną i jeszcze przed przerwą pokazali, że tanio skóry nie sprzedadzą (4:2). W drugiej połowie czerwona kartka Krzyśka Sendora (interwencja ręką za polem karnym) mocno pokrzyżowała plany liderowi! Gra w osłabieniu przez 5 minut, a złapali kontakt! W końcówce postawili wszystko na jedną kartę! Juri Ziniak przejął piłkę, umieścił ją w pustej bramce i przerwał zwycięską passę Colorexu!