Mecze: 3163

Żółte kartki: 759

Czerwone kartki: 45

Zmarnowana szansa

Bez Dariusza Mielca zmuszony był radzić sobie w poniedziałkowy wieczór MEBLOMIX&MAZUR TRUCK. Absencję wykorzystał bezlitośnie Armatis Polska, który do przerwy nieoczekiwanie prowadził 2:1. O ile jeszcze pierwszy gol spotkał się z ripostą Damiana Klimka, o tyle wykończenie Mateusza Banasika pozostało bez echa. Druga odsłona nie odmieniła obrazu zmagań, a po 30 minutach utrzymywał się remis 3:3. W samej końcówce szansę na zgarnięcie pełnej puli miał zamykający tabelę beniaminek, lecz rzutu karnego na bramkę nie zamienił Alvaro Herez. Tym samym ekipa Rafała Berety pozostaję nad strefą spadkową, jednak jeśli marzy jeszcze o dogonieniu podium musi już do końca skrupulatnie powiększać swój dorobek.