Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 7743

Żółte kartki: 2597

Czerwone kartki: 314

Granatowi wrzucili drugi bieg

Szóstą wygraną w obecnym sezonie zanotowało Angel Poland Group. Granatowi mieli mniej z gry w pierwszej połowie. Długo to HSBC było groźniejsze, jednak trzy niewykorzystane sytacje zawodników w białych koszulkach kosztownie się na nich zemściły. W 18. minucie wynik otworzył Jakub Zawisza. To jednak nie był koniec emocji w pierwszej odsłonie. Na 1:1 trafił... Jakub Śpiewak, kierując piłkę do własnej bramki. W drugiej połowie gra miała zdecydowanie bardziej otwarty przebieg. W 27. minucie błąd z pierwszej połowy odkupił Jakub Śpiewak, a trzy minuty później z rzutu wolnego przymierzył Jarosław Święch. W kolejnych sześciu minutach Angel Poland ekspresowo uciekł do stanu 1:7. W końcówce HSBC zmniejszyło jedynie rozmiary porażki.