Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Bezcenna wygrana Vesuviusa

W starciu bezpośrednich kandydatów do medali lepszy Vesuvius. Co prawda lepiej w mecz weszło TE Connectivity za sprawą Pawła Siedlika, który dobrze przymierzył z dystansu w 10. minucie. W końcówce pierwszej połowy obudzili się gracze w czarnych strojach. Najpierw Bodo Labus po koronkowej akcji i mocnym strzale pod poprzeczkę wyrównał rezultat. Chwile później Roman Solianyk i Sebastian Marszałek dali dwa gole zaliczki swojemu zespołowi. Jeszcze przed przerwą TE zdobyło gola kontaktowego po samobójczym trafieniu Tomasza Wiechecia. To jednak nie przełożyło się na lepszą grę Pomarańczowych po przerwie. Vesuvius szybko odskoczył i do końca spotkania umiejętnie kontrolował rezultat. Wynik na 6:3 na dwie minuty przed końcem ustalił Szymon Minorczyk.