Kolejny mecz to pojedynek niepokonanego do tej pory lidera rozgrywek, a więc zespołu Kompanii Piwowarskiej z mającą aspirację na pierwszą dwójkę drużyną BWI Group. Początek meczu to wzajemne badanie się drużyn. Spokojne rozgrywanie piłki w środku pola i nieliczne ataki pod bramkę rywali. Blisko zdobycia pierwszego gola wówczas zawodnicy gości, ale piłka poszybowała tuż nad poprzeczką bramki. Co nie udało się niebieskim, udało się gospodarzom. Z rzutu wolnego precyzyjnie uderzył Daniel Wójtowicz i było 1:0. Chwile później mogło, a nawet powinno być 1:1, ale najpierw bardzo dobrze bronił bramkarz, a potem piłkę zmierzającą do bramki z linii wybił obrońca czerwonych. Do końca pierwszej połowy oba zespoły stworzyły groźne okazje, ale brakowało im skuteczności by je wykończyć. Drugą połowa rozpoczęła się od ataków niebieskich, ale bardzo dobrze dysponowany był dziś bramkarz gospodarzy, który radził sobie ze strzałami gości. Z czasem swoje akcje mieli też czerwoni i ponownie byli oni bardziej skuteczni niż ich rywalem. Efektem tego były dwie strzelone bramki przez Łukasza Kasprzyckiego i Tomasza Gawrońskiego. Później swoją szanse mieli goście, ale nie potrafili skierować piłki do pustej bramki. W samej końcówce honorowego gola zdobył Bartosz Gągol i ostatecznie gospodarze zwyciężyli 3:1.