W kolejnym meczu spotkały się drużyny Motoroli i AAC. Od początku do zdecydowanych ataków ruszyła drużyna gości , ale wynik otworzyła Motorola. Zdobyta bramka dodała gospodarzom animuszu i to oni przejęli inicjatywę. W tym okresie obie drużyny stworzyły sobie po jednej dogodnej sytuacji, a na kilka chwil przed przerwą na 2:0 podwyższył Mateusz Pączek. Po przerwie zgromadzeni kibice byli świadkami festiwalu bramek z obydwu stron. Najpierw AAC doprowadziło do remisu za sprawą Baraniaka i Gajewskiego, a potem 2 kolejne gole dołożyła Motorola. Wynik cały czas kręcił się wokół remisu, ale ostatecznie gościom nie udało się wyjść z tej potyczki z punktami, przegrywając ostatecznie 4:6. Bohaterem Motoroli został Dariusz Niedzielski, który swoimi 4 golami znacznie przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny.