Zaległe spotkanie Kraksport Extraklasy pomiędzy Alior Bankiem a Oknoplastem rozegrano tuż po zakończeniu zmagań I ligi B. Starcie ekip walczących o utrzymanie powinno gwarantować emocje na boisku. Tak jednak nie było. Stroną dominującą była ekipa Oknoplastu. Trzy strzelone bramki do przerwy ustawiły spotkanie. Na 1:0 strzelił Pamuła, który tego dnia był prawdziwym "killerem". Zawodnik z nr 9 na plecach zdobył w tym spotkaniu aż pięć bramek. Drugą bramkę tego spotkania zdobył Mateusz Spolitakiewicz dobijając strzał, który wcześnie ostemplował słupek. Wynik do przerwy ustalił Pamuła, uderzając z dystansu. Po zmianie stron, ponownie do głosu doszedł Oknoplast. Trzy szybko zdobyte bramki pogrzebały szanse Alior Banku. Jednak gospodarze nie poddawali się. Zdobyli się na strzelenie trzech bramek, których autorem został Maciej Łuczak. Ostatni bramkowy akcent należał jednak do Oknoplastu. Dwie strzelone tuż przed końcem spotkania bramki ustaliły wynik 8:3, który w sposób rzeczywisty odzwierciedlał przebieg spotkania.