W meczu o 21:45 w którym na boisku Biznes Ligi spotkały się zespoły DHL Express i ALIOR BANK doszło do sprawiedliwego podziału punktowego. Jednak nie obyło się bez emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wynik spotkania otworzył Wojciech Salamon z DHL, który zachował się świetnie ogrywając bramkarza. Drugie i trzecie trafienia zapisał Tomasz Podsiadło. Najpierw precyzyjnym strzałem po ziemi z prawej strony boiska, później po przejęciu wybicia jednego z obrońcy „Bankowców”, zachował się poprawnie w polu karnym. W drugiej odsłonie tuż po wznowieniu Wojciech Salamon powiększył prowadzenie. Wydawać by się mogło, że „Kurierzy” mają ten mecz w garści, ale „Bankowcy” przypomnieli sobie jak strzelali bramki w poprzednim sezonie. Na parę minut przed końcem doprowadzili do wyniku 5:5,a do bramki trafiali Rafał Szyndlerx2 , Maciej Łuczak x2 i Mateusz Martyka. Ze strony DHL gola zaliczył Wojciech Salamon. Końcowe minuty były ekscytujące i trzymały w niepewności do samego końca. Wydawać by się mogło, że bramka Mariusza Brzoskwini w jednej z ostatnich akcji doprowadzi zespół DHL do zwycięstwa. Jednak zapomnieli oni o tym, że „gra się do końca”. Gracze Alior Bank zachowali zimną krew i dzięki Mateuszowi Martyka po rozegraniu rzutu wolnego zdołali zremisować to spotkanie.