Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21
MVP: Igor Wójcik
Mecze: 925
Żółte kartki: 126
Czerwone kartki: 5
Średnia ocena:
Mecze: 663
Żółte kartki: 79
Czerwone kartki: 19
Średnia ocena:
Trzeci na półmetku
O sile ofensywnej beniaminka przekonał się Brotherm. 4-4-2 Sport Pub zagrało z wysoką skutecznością nie tylko w ataku, ale też i w obronie. Sebastian Stachel nie miał zbyt wiele miejsca, aby ukąsić przeciwnika i skończył ten mecz bez gola. Honor przegranych uratował Patryk Pawlus. Do przerwy „Zieloni” prowadzili 2:0, a po zmianie stron dorzucił „piątkę”. Najlepszy na boisku był Igor Wójcik, który do domu wrócił z golem i trzema asystami. Zespół Michała Wolskiego pierwszą rundę kończy na najniższym stopniu podium.
Brotherm
Brotherm
Brotherm
Brotherm
Brotherm