Doświadczenie zebrane na boiskach Kraksport Extraklasy po raz kolejny zaprocentowało. Zawodnicy ProEko gładko pokonali gości. Jednak początkowo, mecz zapowiadał się na bardzo wyrównany. W pierwszych minutach oba zespoły stworzyły sobie kilka ciekawych, groźnych sytuacji. Jednak umięjętnościami strzeleckimi wykazywali się tylko zawodnicy ProEko, a przede wszystkim Mieszko Pacanowski, strzelec 5 bramek. Po stracie pierwszej bramki Ren-Bet zgasł. Inicjatywę przejęli gospodarze i rozpoczęli wielkie strzelanie. Odnotowano wynik do przerwy 5:0. Po zmianie stron gracze w zielonych strojach dołożyli jeszcze 6 oczek. Każda z tych bramkowych akcji to nie dzieło przypadku, lecz efekt zgrania drużyny. Wszystkie podania znajdywały swoich adresatów, a ci wiedzieli gdzie przekierować dalej futbolówkę. A, że działo się to na jeden kontakt, to obrona Ren-Betu bardzo często się gubiła, czego rezultatem jest dwucyfrowy wynik.