Bardzo ważne spotkanie dla dolnych rejonów tabeli rozegrali zawodnicy DHL-u i Alior Banku. Lepiej w mecz weszli goście, których na prowadzenie strzałem z rzutu wolnego wyprowadził Grzegorz Suszek. Stracony gol zmotywował gospodarzy do bradziej zdecydowanych ataków. Do wyrównania doprowadził Stomasz Starko, a po chwili Wojciech Salamon wykorzystał fantastyczne prostopadłe podanie Daniela Duszyka i zrobiło się 2:1 dla DHL-u. Jeszcze przed przerwą wyrównał jednak Rafał Szyndler, dając nam nadzieję na duże emocje w drugiej części gry. Druga odsłona nie zawiodła kibiców zgromadzonych na trybunach. W poczynaniach obu ekip widac było ogromną chęc uzyskania korzystnego wyniku i poprawienia swojej sytuacji w ligowej tabeli. Na trafienie Suszka błyskawicznie odpowiedział Duszyk i w dalszym ciągu mieliśmy remis. Na bardziej zdecydowanie ataki zdecydowali się jednak goście i kilka dobrych minut w ich wykonaniu wystarczyło do wywalczenia 3 punktów. Bramki: Szyndlera, Winiarczyka i Glijera wyprowadziły Alior Bank na prowadzenie 6:3 i uspokoiło ich grę. DHL starał się jeszcze dogonic rywala, ale po trafieniach Kozaka i Duszyka na więcej zabrakło czasu. Alior Bank po zwycięstwie 6:5 nad DHL-em dopisał cenne 3 punkty w tabeli, co pozwoliło choc przez chwilę z optymizmem spojrzec w przyszłośc.