Czerwone kartki: 311

Mecze: 86

Żółte kartki: 22

Czerwone kartki: 12

Losy najciekawiej zapowiadającego się starcia 13. kolejki KrakSport Extraklasy ważyły się do ostatnich sekund. Sytuację nerwowo zza linii bocznej obserwowało kierownictwo Auto-Gumu, bowiem Elektrownia Skawina depcze liderowi po piętach. Niewiele brakowało, aby wicelider powiększył swoją stratę punktową. Zaczęło się od dwubramkowego prowadzenia beniaminka. Po raz kolejny dał o sobie znać bardzo energiczny i żywiołowy Piotr Krawczyk. Świetnie między słupkami spisywał się Dariusz Szewczyk, ale w końcu po kilku dobrych interwencjach musiał wyciągać piłkę z siatki. Gola na 1:2 zdobył niezawodny Robert Banaszek. Jeszcze przed przerwą Elektrownia wyrównała. Sprytnym uderzeniem z piętki popisał się Tomasz Grajny, czym zupełnie zaskoczył linię defensywną rywala. W drugich 20. minutach nastąpiło przebudzenie Elektrowni, w efekcie czego szybko zrobiło się 4:2. Przybylski złapał jeszcze kontakt, ale na gola beniaminka odpowiedział Robert Banaszek. W końcówce rękawice golkipera Elektrowni przełamał Kamil Płoskonka, ale na więcej brakło już czasu.