Czerwone kartki: 311

Mecze: 86

Żółte kartki: 22

Czerwone kartki: 12

Otwierające spotkanie nie przyniosło niespodziewanych wyników. Wyżej notowany Przybylski DV BOX odniósł zwycięstwo nad ostatnim w tabeli Oknoplastem. Trzeba jednak przyznać, że nie było to łatwe zwycięstwo. Biali, zwłaszcza w końcówce, byli równorzędnym rywalem dla ekipy gospodarzy.
Trzy szybko strzelone bramki ustawiły mecz. Otwierające trafienie zanotował Grzegorz Grzesiak, który bezlitośnie wykorzystał złe wybicie bramkarza Oknoplastu. Wynik spotkania podwyższył Maciej Golmento, wykańczając fantastyczną, zespołową akcję. Na 3:0 ponownie trafił Grzesiak. Wtedy, po raz pierwszy ukłuli zawodnicy Oknoplastu, którzy nastawili się na grę z kontry. Właśnie w ten sposób zdobyli swoją premierową bramkę w tym spotkaniu. Autorem trafienia został Dmitry Enmanov. Wynik do przerwy ustalił Golmento, który wykorzystał bardzo dobre podanie Grzesiaka.
Drugą połowę zdecydowanie lepiej zaczęli zawodnicy w białych koszulkach. To oni strzelili pierwsze dwie bramki w tej odsłonie, doprowadzając do stanu 3:4. Ekipa Przybylskiego miała kilka świetnych okazji na zdobycie kolejnych bramek, jednakże każdorazowo zawodziła skuteczność. Dopiero strzał Golmento znalazł drogę do siatki przeciwników. Tym sposobem zawodnik z numerem 11 na niebieskiej koszulce skompletował hat-tricka. Oknoplast nie poddawał się. Dariusz Sosnowski uderzył zza pola karnego zdobywając kontaktową bramkę. Gospodarze jednak błyskawicznie odpowiedzieli, a tuż przed końcem spotkania dołożyli jeszcze jedną bramkę.