Jako pierwsze swoje siły na boisku Biznes Ligi sprawdzały ekipy Alior Bank i Fitness Platinium. Gospodarze są już w bardzo trudnej sytuacji – nie mają już szans na utrzymanie, a ostatnie spotkania mają charakter godnego pożegnania się z ligą. Fitness z kolei walczył o utrzymanie piątej pozycji i tego wieczoru osiągnęli cel. Goście zanotowali pewną i lekką wygraną. Stopniowo budowali oni przewagę. Wszystko zaczęło się w ósmej minucie od trafienia Konrada Gołosia, który idealnie znalazł się w polu karnym rywala i skorzystał z dobrego zgrania piłki. Po chwili ten zawodnik cieszył się z kolejnej bramki tym razem wycelowanej po długim słupku. Nim skończyła się pierwsza część Gołoś zdążył jeszcze zapisać na swoje konto hattricka, tym razem robiąc użytek z świetnego dogrania piętką przez Rafała Kozieł. Zawodnicy na chwilę przerwy schodzili przy stanie 0:3. W drugiej odsłonie worek z bramkami otworzył się na dobre. Szybko listę strzelców zapełnił Artur Nazarewicz popisując się precyzyjnym strzałem. W ślad za nim poszli: Rafał Kozieł i Paweł Komisarek. Później nastał dobry okres dla Bankowców, który zdołali dwa razy pokonać bramkarza. Konkretnie okazali się to być Grzegorz Suszek oraz Rafał Szyndler. Ekipa Fitness Platinium nie składała jeszcze broni. Dodatkowe trafienia na konto zapisali: Stanisław Łazarczyk x2, Konrad Gołoś oraz Tomasz Wolak. Trzecie oczko dla ALIOR BANKu to zasługa Macieja Łuczaka. W rezultacie Fitness Platinium zgarnia komplet bardzo ważnych dla nich punktów i utrzymuje wcześniej wspomnianą piątą pozycję.