Szczepański kluczem do zwycięstwa

Ostatnie z dzisiejszych spotkań, w którym świeżo upieczony mistrz Rmf Maxxx podejmował trzecią od końca drużynę ProEko mogło zakończyć się niespodzianką sporego kalibru, jednak dzięki wspaniałej postawie całej drużyny na czele z Michałem Szczepańskim obyło się bez sensacji. Pomimo iż to Rmf rozpoczął od szybko strzelonej bramki przez Króla to przeciwnik niespodziewanie doprowadził do wyrównania, po kilku minutach mocno zmotywowany zespół ProEko wyszedł na prowadzenie 2:1. W poczynania lidera wkradło się mnóstwo nerwowości i skazywany na porażkę zespół w zielonych koszulkach strzelił bramkę dającą dwubramkowe prowadzenie. Rmf jednak jeszcze przed przerwą potrafił odrobić dwie bramki straty i udało się doprowadzić do wyrównania. Po zmianie stron Szczepański strzelając dwie bramki i asystując przy trzeciej wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Druga połowa z goła odmienna od pierwszej przesądziła o zwycięstwie faworyta tego meczu, który do przerwy zaledwie remisował z dużo niżej notowanym rywalem.