Genialny początek Shell

Gdyby nie fakt, że w Biznes Lidze działy się już różne cuda, a mecze często obfitują w dużą liczbę bramek, moglibyśmy napisać, że ten mecz się skończył po 2 minutach, kiedy to zawodnicy Shell prowadzili już 3:0. Rosa długo nie mogła otrząsnąć się z tych ciosów i mimo prób budowania składnych akcji nie potrafili znaleźć recepty na dobrze spisującą się obronę ekipy Shell. Co więcej pozwolili swoim rywalom na kilka skutecznych ataków i do przerwy było 6:0 dla Shell. Druga połowa to zdecydowanie bardziej wyrównana gra, w której ciężko było wskazać stronę przeważającą. Gdyby Rosa zagrała tak od początku to kto wie, jakim wynikiem zakończyłoby się to spotkanie. Było jednak inaczej i mimo strzelenia 2 bramek w krótkim odstępie czasu nie udało się zbliżyć na dystans, który pozwalałby myśleć choćby o remisie w tym meczu. Shell odnosi pewne zwycięstwo i zostaje pierwszym w tym sezonie liderem III Ligi C.