Wygrali wojnę nerwów

ElectronicOutlet musiał to spotkanie wygrać, aby móc na dwie kolejki przed końcem sezonu świętować tytuł mistrzowski i awans do Kraksport Extraklasy. Plany hucznej zabawy pokrzyżował im Polplast, który po siedmiu minutach, po dwóch golach Tomka Sabały prowadził 2:0. Grający w ,,szóstkę’’ lider I Ligi B złapał kontakt jeszcze przed przerwą po akcji braci Kęsków. Na strzał z okolic środka boiska zdecydował się Kacper, a jego strzał skutecznie dobił Karol. Na boisku mieliśmy sporo walki, nie zawsze fair, ale każdy z uczestników tego boju zdawał sobie sprawę z wagi tego pojedynku. Na początku drugiej połowy ogromnym sprytem wykazał się Tomasz Świder, uderzając z rzutu wolnego, ale ostatnie słowo należało do Polplastu, a dokładniej Rafała Brasia. Kapitan ,,Granatowych’’ najpierw przegrał z golkiperem, chwilę później uderzył minimalnie obok bramki, ale trzecie podejście było już skuteczne i po końcowym gwizdku arbitra to Polplast mógł świętować wygraną, a zawodnicy ElectronicOutlet muszą jeszcze poczekać z otwieraniem szampana.