Spóźniony pościg Polplastu

Kolejne spotkanie tego wieczoru zaowocowało starciem zespołów IP GBSC i Polplast. Od początku spotkania gospodarze zarysowywane swoją przewagę już w drugiej minucie spotkania strzelając pierwsza bramkę. Zdeterminowani by wygrać po ostatniej porażce do trzynastej minuty prowadzili czterema bramkami. Dopiero wtedy goście zbierając się w sobie strzelili swoją pierwsza bramkę i gdy wydawać by się mogło, że będzie muz tylko lepiej, to na chwilę przed gwizdkiem na przerwę gospodarze ponownie powiększyli swoją przewagę. Druga odsłona tego spotkania ponownie rozpoczęła się przewagą gospodarzy i dopiero po celnym rzucie karnym Polplast obudził się i pomimo, że kilka minut póżniej stracili jeszcze jedna bramkę ruszył w pogoń za rywalem ostatecznie kończąc to spotkanie wynikiem 7:5.