Na styku tylko do przerwy

Do spotkania z HLD zespół IBMu przystępował bez swojego nominalnego bramkarza, co w roli minimalnego faworyta tego meczu mogło stawiać ekipę HLD. Lepiej zaczęło jednak IBM, które szybko objęło prowadzenie i wydawało się być drużyną bardziej zdeterminowaną. Radość nie trwała jednak długo, gdyż błąd popełnił zawodnik stojący na bramce IBMu i HLD nie zamierzało tego marnować. Stracona bramka nie podcięła jednak skrzydeł graczom IBMu, którzy po raz kolejny ruszyli do ataków. Tym razem udało im się zbudować bezpieczniejszą przewagę i jeszcze przed przerwą zdobyli 2 bramki. HLD odpowiedziało jednym trafieniem i mogło liczyć, że pójdą za ciosem w drugiej odsłonie i powalczą o jakieś punkty. Tak się jednak nie stało Bardzo szybko IBM wyprowadził skuteczne ataki zwiększając bramkową przewagę, zniechęcając HLD do gonienia wyniku. Można powiedzieć, że po przerwie na boisku istniała jedna drużyna i było nią IBM. Ostatecznie zawodnicy IBMu wygrywają aż 7:2 i zarówno podium jak i awans są dalej w zasięgu tej drużyny.