Hiszpański temperament

Po ostatnim meczu między tymi drużynami można było spodziewać się bardzo twardego pojedynku. Tak też było, bo przy bardzo wyrównanym i ładnym meczu, nie obeszło się bez kartek - żółtej dla zawodnika Ortotopu oraz czerwonej za niesportowe zachowanie dla zawodnika TeleTech. W pierwszej połowie zawodnicy, aż do ostatnich minut nie potrafili zdobyć gola po żadnej stronie boiska, dopiero ta sztuka udała się w 18 minucie napastnikowi TeleTech’u - Andreo Latino, lecz nie mógł on zbyt długo cieszyć się z prowadzenia bo już w 19 minucie Robert Panikowski zdołał wyrównać wynik spotkania. Po przerwie zawodnicy na nowo próbowali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę jednak ponownie wymienili się trafieniami i 8 minut przed końcem było 2:2. Wtedy pięknym strzałem spoza pola karnego popisał się Tomasz Kawa i to trafienie zadecydowało o zwycięstwie Ortotopu.