Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 3597

Czerwone kartki: 249

Średnia ocena: 4.3333333333333

Wysoka wygrana lidera

Zespół Koby już w dziewiątej minucie tego spotkania otworzył wynik. Przez kolejne osiem minut zespoły wymieniały się strzałami na bramkę stwarzając niebezpieczne sytuacje, jednak toczyły wyrównaną walkę. Przed gwizdkiem na przerwę iCar wyrównał, zapowiadając równie zaciętą drugą część tego spotkania. W kolejnej odsłonie zawodnicy Koby wyszli wysoko pod bramkę rywala strzelając w pięć minut 4 bramki. Dzięki komfortowemu wyjściu na prowadzenie wygrali to spotkanie 7:2, a iCar poniósł kolejną wysoką porażkę, w kolejnych meczach musi popracować nad swoją defensywą, aby myśleć o pierwszoligowym bycie, natomiast Koby kolejnym dobrym wynikiem pokazuje, że w przyszłym sezonie chce grać z najlepszymi w Extraklasie.