Od początku lepsze wrażenie sprawiali ekipa „taksówkarzy". Dominowali oni nad rywalem w rozegraniu piłki oraz w stwarzanych sytuacjach. Zwieńczeniem tej przewagi było trafienie Tomasza Kokoszki, który wykorzystał szybki aut wykonany przez Marka Bastera. Stracony gol pobudził gości do bardziej zdecydowanych ataków. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Fatalny błąd bramkarza KAT wykorzystał Patryk Strona i zrobiło się 1:1. Po tym golu obraz gry się zmienił. To goście przeważali i powinni objąć prowadzenie, ale razili nieskutecznością. Jak się nie wykorzystuje, to przeważnie się traci i tak też było tym razem. Paweł Izowski zdecydował się na indywidualną akcję i strzałem nie do obrony wyprowadził Airport na prowadzenie. Minutę później ponownie za sprawą Izowskiego gospodarze prowadzili 3:1, a wynik po pierwszych 20 minutach ustalił Dariusz Podedworny, wykorzystując szybką kontrę i podanie Tomka Kokoszki. Natchnieni wysokim prowadzeniem gospodarze atakowali z wielką pasją i rozmachem, raz za razem stwarzając sobie groźną okazję do zdobycia gola. Już po kilku minutach tej części gry prowadzili 7:1 i nagle w ich poczynania wdarło się rozluźnienie. Pozwoliło to gościom doskoczyć do rywala na 3 gole, ale świetnie dysponowany tego dnia Izowski strzelając na 8:3 pozbawił ich ostatecznie jakichkolwiek złudzeń. Ostatecznie Kraków Airport Taxi wygrał to spotkanie 9:4 i cały czas może realnie myśleć o miejscu medalowym.