Wyrównane derby 'Taksówkarzy'

Świadkami bardzo wyrównanego spotkania pomiędzy ekipami KAT i iCar II byliśmy dziś na obiekcie Krakusa. Obie drużyny od początku postawiły na ofensywę, i głównie dzięki golkiperom - w szczególności broniącemu bramki iCara Młodzianowskiemu - w pierwszej odsłonie pomimo wielu stuprocentowych okazji, padły jedynie 4 bramki, po dwie dla obydwu ze stron. Drugą połowa zawodnicy obydwu ekip pozostawili po sobie dużo gorsze wrażenie, a to za sprawą głośnych pretensji kierowanych do kolegów z drużyny, przeciwników oraz sędziego. Pomijając pozasportowe aspekty, była to znów połowa na remis, choć to KAT był strona delikatnie przeważająca. Ostateczny wynik 4:4 nie krzywdzi żadnej ze stron, choć w jednym i drugim obozie może budzić spory niedosyt.