Żółte kartki: 1384

Czerwone kartki: 109

Średnia ocena: 3.4

Złoty gol Answear.com

Mecz w którym przez całe 40 minut nie mogliśmy do końca być pewni tego, która z drużyn wyjdzie z tego spotkania zwycięsko. Już w trzeciej minucie wynik spotkania został otworzony przez graczy Answear, jednak drużyna Sparty dokładała wszelkich starań by tę stratę odrobić i wrócić do gry o zwycięstwo. Udało się to na samym początku drugiej połowy, dzięki czemu gracze w zielonych strojach znów mogli myśleć o komplecie punktów w tym meczu. Od tego momentu na boisku gra się zaostrzyła, ale najważniejszym wydarzeniem jakiego świadkami byliśmy w tej drugiej połowie była bramka na 1:2 dla drużyny Answear, dająca tej drużynie komplet punktów w tym spotkaniu. Siedem minut jakie miała drużyna Sparty na nadrobienie strat okazało się za mało i tym samym mecz zakończył się wynikiem 1:2.