Żółte kartki: 1384

Czerwone kartki: 109

Średnia ocena: 3.4

Jedenastka Patera

Dobrze spisująca się ostatnio Sparta podejmowała dzisiaj ostatni zespół I ligi B, faworyt był więc jeden i nikt nie spodziewał się innego wyniku jak wysoka wygrana Zielonych. Pierwszy gol dla Sparty padł już w drugiej minucie, na kolejne wprawdzie musieliśmy czekać dziesięć minut, ale kolejne wpadały jak na zawołanie i do przerwy faworyt prowadził 7:0. Po przerwie HSBC nadal nie potrafiło znaleźć patentu na świetnie dysponowaną ofensywę rywali. Adrian Pater dzielił i rządził na boisku strzelając aż jedenaście bramek, dzięki czemu znacznie wzbogacił swój dorobek strzelecki. Podsumowując, Sparta wygrała pewnie i wysoko, co sprawia, że miejsce na podium znajduję się jak najbardziej w ich zasięgu.