Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Wciąż tli się nadzieja…

Nie zawiodło spotkanie dwóch byłych Extraklasowiczów. Jako pierwsze prowadzenie za sprawą Bartłomieja Łętochy zapewniło sobie niżej notowane CB Aluminium. Faworyt jeszcze przed przerwą wyrównał dzięki wykończeniu Artura Gruchały, a potem po zmianie stron zapewnił sobie skromną zaliczkę po strzale Daniela Dębowskiego. Kolejne minuty to spora wymiana ciosów, a trafienie na 3:3 Michała Listwana zapowiadało ogromne emocję aż do końcowego gwizdka. Wtedy to sprawy w swoje ręce wziął niezawodny kapitan – Krzysztof Nieckarz, a jego bramka sprawia, że w szeregach firmy Limbud wciąż tli się nadzieja na brązowe medale. Aby tak się stało należy jednak wyglądać potknięcia Krakowskich Barmanów z Sun Hunter, co patrząc na tabelę wydaję się wariantem mało prawdopodobnym. Dopóki jednak piłka w grze…