Lepszego początku gracze w czerwonych strojach nie mogli sobie wymarzyć. Już w pierwszej minucie objęli prowadzenie i mecz ułożył się dla nich wyśmienicie. W kolejnych minutach do głosu zaczęli dochodzić oszołomienie goście, ale nadziali się na kontrę i byli już na dwubramkowym debecie. Taki stan rzeczy ich nie zraził i dalej starali się grać „swoje". Ich akcje napędzał filigranowy Kamil Wąs, który raz po raz uciekał obrońcom LORENZ-u. Świetne zawody rozgrywał bramkarz gospodarzy Michał Broda, który dał się pokonać dopiero wspomnianemu już Wąsowi w ostatniej sekundzie pierwszej połowy. Gol strzelony do szatni wyzwolił w drużynie gości nowe pokłady energii i wraz z gwizdkiem rozpoczynającym drugą połowę ruszyli do huraganowych ataków. Piłka jak zaczarowana nie chciała jednak wpaść do siatki. Kolejne okazje marnował Paweł Matera, który ewidentnie nie miał swojego dnia. Gdy wydawało się, że gol wyrównujący to kwestia czasu gola „stadiony świata" strzelił Piotr Wątora. Nieprawdopodobnie „przykręcił" z rzutu wolnego w same „widły" i gospodarze wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Prowadzenie, które po minucie się zmniejszyło, bo gola kontaktowego zdobył Bąk. Końcówka zdecydowanie należała do A.S.Y-y, która wyrównała po trafieniu Lipińskiego z rzutu karnego. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów i remisem 3:3.