Druga połowa rozkręciła grę

Kolejne już dzisiaj spotkanie zaowocowało kolejnym spotkaniem sąsiadów z tabeli. Tym razem to siódmy fragmentum24.pl podjął szósty Hostel Deco. Jako pierwsi bramkę strzelili gospodarze już w sześć minut po pierwszym gwizdku. Jednak po tym golu nie zobaczyliśmy wiele akcji i na przerwę gospodarze schodzili z jednobramkowa przewagą. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej odsłony zawodnicy w żółtych koszulkach prowadzili już trzema bramkami. Dopiero na siedem minut przed końcem spotkania goście strzelili swoją pierwsza bramkę, lecz to nie powstrzymało gospodarzy i po wymianie strzałów panował wynik 2:4. Na sekundy przed końcem spotkania gospodarze strzelili swoją ostatnia bramkę, która zapewniła im niekwestionowane zwycięstwo na tym meczu.