Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 4405

Czerwone kartki: 399

Średnia ocena: 3.5

Dedax zostaje w II Lidze! Srebro dla Krakowskich Barmanów!

Skuteczność okazała się być kwestią decydującą o utrzymaniu Dedaxu na poziomie II Ligi. Z jednej strony wspomniany zespół wykorzystał właściwie do bólu swoje okazje, a z drugiej Krakowscy Barmani nie potrafili skierować piłki do siatki w kilku bardzo dogodnych sytuacjach. Do przerwy mieliśmy remis. Na 0:1 świetnie z rzutu wolnego przymierzył Marek Kohut. Wyrównał Dawid Marosek. Po przerwie więcej okazji mieli Barmani, jednak decydujące trafienie padło łupem Krystiana Sławęty z Dedaxu. W samej końcówce zawodnicy w biało-szarych koszulkach byli dosłownie o krok od wyrównania, jednak Michał Jania nie sięgnął piłki na zamknięciu akcji i chwilę później mecz został zakończony. W ten sposób Dedax wydarł zwycięstwo na wagę utrzymania w lidze. Krakowscy Barmani nie ucierpięli w związku z wynikiem tego spotkania. W ostatnim meczu E-Remonty rozbiły Rigor Mortis, co pozwala Barmanom cieszyć się ze srebrnych medali!