Ciężka przeprawa lidera

W przedostatnim meczu wieczoru stanęły naprzeciw siebie zespoły IP GBSC Kraków oraz Deutsche Bank, czyli lider oraz zespół zajmujący 8 miejsce w tabeli. Zawodnicy lidera chyba przed meczem dopisywali sobie 3 punkty, ponieważ wyszli na boisko zdekoncentrowani, co wykorzystał zespół Deutsche Bank. Mecz był bardzo wyrównany, pierwsza połowa skończyła się wynikiem 2:2. Ozdobą meczu był przepiękny strzał Nowaka z połowy boiska, którym kompletnie zaskoczył bramkarza lidera. Jeszcze w końcówce meczu wynik wynosił 5:5 i Deutsche Bank mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, jednak szczęście uśmiechnęło się do IP GBSC które po kontrze oddało strzał na bramkę, a zawodnik Deutsche Banknie niefortunnie interweniował strzelając sobie bramkę samobójczą.